Vyberte si krajinuVyberte si krajinu
Slovensko - Pre domácnosti

Interiérové dizajnové trendy 2017

Najnovšie trendy v bytových dekoráciách sú zamerané na človeka, vyjadrujúce a zamerané na nežnosť osobných spomienok a príbehov ako aj na potrebu autentickej skúsenosti.
Naša Dizajnérka Valérie Pavard vysvetľuje: "Dnes veľa ľudí spochybňuje našu konzumnú spoločnosť a veľmi silnou túžbou po autentickosti, pôvode a svojich koreňoch. Hľadáme jednoduchosť, prirodzenosť a detské spomienky pre väčší komfort a pohodlie v našich životoch. Dávame prednosť zážítku pred majetkom."
Z tohto prístupu sme odvodili 4 deco trendy, ktore ovplyvnili našu kolekciu 2017:

MINIMALISTICKÁ ELEGANCIA


Uhladený a kozmopolitný svet kde sa spája klasická krása so surovými materiálmi ako napr. drevo a betón, vytvára nový rozmer rovnováhy medzi striedmosťou, autentickosťou a grafickými vzormi.

MINIMALISTICKÁ ELEGANCIA

POETICKÁ VIBRÁCIA

Vysokooptimistický vesmír šťastia a farieb, vytvarovaný veľmi kreatívnymi individualitami. Za použitia nádychu vytváraného nábytkom a doplnkami, svetlé farby kontrastujú s pastelovými a dotykom šedej sa snažia zachytiť Vašu pozornosť a možno aj zmeniť Váš pohľad.

POETICKÁ VIBRÁCIA

PRÍRODNÁ JEDNODUCHOSŤ

Hlavné interiérové dizajnové trendy vedú k potrebe spájaniu sa s prírodou. Životný štýl vedúci k meditácii a ekologickým cieľom. Jednoduchosť surových materálov, neutrálna škála farieb, ukľudňujúca atmosféra.

PRÍRODNÁ JEDNODUCHOSŤ

NOSTALGICKÉ POCITY

Teplo a komfort nachádzame v priateľskom prostredí upravených prvkov s dotykom drzého humoru a modernosti. Farby sú zmesou hlbokých, sviežich a neutrálnych tónov s prvkami bohémskeho štýlu.

NOSTALGICKÉ POCITY
Zdieľať