Vyberte si krajinuVyberte si krajinu
Slovensko - Pre domácnosti

Vyberte si podlahu

Všetko o podlahách

Luxusne vinylové dielce, Vinyl

Luxusné vinylové dielce - skvelá voľba pre moderný interiér

Chcete mať modernú, trvácnu a dobre vyzerajúcu podlahu? Vinylové dielce sú určite správna voľba a nie len to, vinylové dielce maju veľa iných výhod v porovnaní s inými druhmi podláh.

Spája výhody rôznych podláh

Luxusné vinylové dielce sú druh podlahového materiálu, ktorý využíva skvelé vlastnosti vinylu a zároveň si osvojil veľkú výhodu dreva alebo laminátu v podobe formátu alebo spôsobu pokládky. Vinyl je odolný a trvácny materiál a zachováva si skvelý vzhľad i po rokoch. Nesmiernou výhodou je i samotný formát, vďaka ktorému je manipulácia jednoduchšia. Najväčšou výhodou je však možnosť kreatívneho spôsobu ukladania dielcov, kombinácia rôznych dekórov a v neposlednom rade jednoduchá oprava v prípade poškodenia.

Aké prevedenie si zvoliť?

V ponuke sú rôzne riešenia a prevedenia luxusných vinylových dielcov, ktoré vychádzajú zo spôsobu pokládky. Štandardným a najrozšírenejším sú vinyly, ktoré sa celoplošne lepia. Sú cenovo dostupné, majú hrúbku len 2 – 2.5 mm a pri správnej pokládke zaručujú najvyššiu odolnosť. Tento typ dielcov môžete využiť tam, kde je perfektný podklad a podlaha bude dlhodobým riešením.  Výhodou je možnosť vyskladania rôznych vzorov a použitia odlišných formátov a dekórov. Pozrite si naše produkty iD Essential 30 a iD Selection 40.

Vinylové dielce so samolepiacou spodnou vrstvou Starfloor sú cenovo efektívnym riešením, kde kompaktné vinylové dielce majú na sebe nanesenú vrstvu lepidla, takže ju môžete pokladať priamo na pripravený podklad.

Luxusné vinylové dielce so zámkovým systémom Starfloor click sú v súčasnosti veľmi vyhľadávaným riešením. Vďaka pevnému zámkovému systému a konštrukcii je možná plávajúca pokládka bez použitia lepidla, ktorú zvládne každý domáci majster. Pozrite si video aké je to jednoduché!

Pokládka Starfloor Click

V porovnaní s ostatnými spôsobmi pokládky Starfloor click má menšie nároky na pripravenosť podkladu a jemožné ho inštalovať i na existujúce podlahoviny. Vďaka nízkej konštrukčnej výške je to ideálne riešenie pre rýchlu a čistú renováciu interiéru – inšpirujte sa a skúste to aj vy!

Zdieľať