Vyberte si krajinuVyberte si krajinu
Slovensko - Pre domácnosti

Tarkett Starfloor Click 55:
Váš domov si zaslúži to najlepšie

Vyrábané v novovytvorenej fabrike Tarkett v poľskom Jasle, podlahovina Tarkett Starfloor Click 55 prichádza s benefitmi ako sú kvalita komerčnej podlahy a úžasné dizajny pre bytové využitie.

Tarkett, podlaha, Starfloor Click 55, Antik Oak

Jednoduchá inštalácia, profesionálna odolnosť

Prišiel čas, aby si Váš domov užíval výhody kvality komerčnej podlahoviny spojenej s jednoduchosťou inštalácie. Tento produkt vyrobený v Európe spĺňa najvyššie požiadavky a vďaka nášľapnej vrstve, ktorá spĺňa požiadavky na komerčné využitie a odolnej konštrukcii poskytujeme na bytové využitie záruku 20 rokov. Odolnosť by však bola nič bez jednoduchosti. Preto Tarkett Starfloor Click 55 prichádza s profesionálnym klikovým systémom pokládky pre jednoduchú inštaláciu. Pre ešte vyšší komfort môžete pridať podložku Tarkomfort pre zlepšenie absorpcie hluku (až do 19dB).

Tarkett, podlaha, Starfloor Click 55, Scandinavian Oak

28 vysokokvalitných dizajnov

Tarkett, podlaha, Starfloor Click 55, Vintage Zinc

Kolekcia Tarkett Starfloor Click 55 je vytvorená exkluzívnymi farbami a vzormi. Široká škála drevených dekorov od rustikálnych (vintage, ale zároveň moderné, prináša metriály z minulosti a vytvára z nich novú klasiku) cez prírodné (klasické vzory pre krásnu harmóniu a vytvorenie nadčasového priestoru) po dekóry na ktorých sa podpísal zub času (hra tieňov pre škandinávskych dekóroch). V kolekcii však nájdete aj dekóry hladeného betónu perfektné pre minimalistické priestory a industriálne interiéry.

Zdieľať