Vyberte si krajinuVyberte si krajinu
Slovensko - Pre domácnosti

Nový produkt Tarkett Easium

tarkett, podlaha, rustic, oak, light, grey

Tarkett predstavuje nový produkt: Tarkett Easium. Tarkett Easium je najjednoduchšia a najrýchlejšia voľba pri renovácií Vášho domova vďaka inovatívnej robustnej konštrukcii s klik systémom tvorenej LVT povrchom na doske s vysokou hustotou a akustickým podkladom.

Rýchle riešenie pri rekonštrukcii

Tarkett Easium je jedičné riešenie pri rekonštrukcii: jednoduché na manipuláciu a jednoduché na inštaláciu vďaka dvojzámkovému klikovému systému, materiál môže byť položený na akýkoľvek typ podkladu (vrátane dlažby). Vrchná vrstva z LVT dodáva na povrchu jemnú textúru a akustický podklad zase zabezpečuje prirodzené ticho (absorbuje hluk do 15dB).

8 drevených dekorov

tarkett-podlaha-elm-natural

Tarkett Easium má neuveriteľne realistický drevený dizajn. Contemporary Oak vytvára krásne jemné vlny na podlahe vďaka prechodu zo svetlých do tmavých farieb v rámci lamely a tak vytvára neopakovateľný priestor. Rustic Oak predstavuje nástup nového rustikálneho zjavu - zobrazuje eleganciu a prirodzenosť dreva súčasne. Elm je vytvorený dvomi prírodnými odtieňmi, taktiež jemné a väčšie vlákna perfektne vytvárajú pokojné a farebné prostredie.

Zdieľať