Vyberte si krajinuVyberte si krajinu
Slovensko - Pre domácnosti

FAQ - Často kladené otázky

 1. Ako môžem nájsť produkt, ktorý chcem?

Môžete použiť menu na hlavnej stránke a hľadať výrobky rôznymi spôsobmi:

Podľa miestnosti: zvoľte "Riešenia podľa miestností" v navigačnej lište a objavia sa výrobky pre každú miestnosť (spálňa, domáca pracovňa, kuchyňa, kúpeľňa,...) Môžete sa tiež pohrať s podlahovým plánom tak, že si vyberiete možnosť "Riešenia pre každú miestnosť".

Podľa typu výrobku: zvoľte "Všetky naše výrobky" a ukáže sa Vám celý produktový katalóg.Môžete tiež použiť naše vyhľadávacie funkcionality, aby ste našli to, čo sa najlepšie hodí vaším požiadavkám.

Vyhľadávanie podľa kľúčových slov - Významové vyhľadávanie vám pomôže nájsť informácie v celom obsahu stránky.Rozšírené hľadanie výrobkov - Ľahšie sa vám bude hľadať, ak si vyberiete jednotlivé podmienky z mnohých charakteristík, ktoré od podlahy očakávate (dizajn, farba, odolnosť voči škrabancom, atď).

2     Môžem si uložiť svoje výsledky hľadania medzi svojimi jednotlivými návštevami stránky?

Môžete zhromažďovať a ukladať všetky užitočné informácie zo všetkých svojich návštev stránky tak, že si založíte svoj vlastný účet v personalizovanej časti "Môj Tarkett".  

Požiadame vás o poskytnutie určitých osobných informácií. Tieto sú určené výlučne na vnútorné potreby spoločnosti Tarkett pre to, aby sme mohli spravovať vaše detaily, ktoré zadáte na stránke a neustále vylepšovať vaše skúsenosti s on-line prístupom. 

Viac informácií nájdete v časti "Vyhlásenie o súkromí a práve"

Vždy, keď budete chcieť vstúpiť do svojho personalizovaného priestoru, bude sa od vás vyžadovať vaše prihlasovacie meno a heslo.

Hneď ako sa zaregistrujete, budete môcť pridať akýkoľvek produkt, ktorý sa vám páči do svojho osobného výberu tým, že zvolíte "Pridať do môjho výberu". Výrobky sa potom uložia v časti "Môj výber", aj keď sa odhlásite. Môžete tiež uchovať svoje vyhľadávacie kritériá tak, aby ste mohli obnoviť výsledky z vašich predchádzajúcich návštev. 

3. Môžem si kúpiť výrobky online?

Nie je možné kúpiť si výrobky podlahových materiálov Tarkett priamo on-line, ale môžete využiť výhodu rôznych nástrojov, ktoré vám ušetria čas predtým, ako navštívite obchod.

Tým, že sa zaregistrujete v personalizovanej časti "Môj Tarkett" získate niekoľko nástrojov, ktoré môžete používať na zjednodušenie výberu vašej budúcej podlahy.

"Moje porovnanie" vám ukáže všetky výrobky, ktoré ste si vybrali pri návštevách tejto stránky.

Môžete si tiež objednať vzorky online. Choďte na záložku "Pridať k mojej objednávke" a nalistujte si výrobky, ktoré chcete a postupujte podľa pokynov.  Naše Obchodné oddelenie vás bude kontaktovať predtým, ako vám pošleme vzorky, o ktoré ste požiadali.

Nástroj "Dizajnér miestnosti" Vám pomôže vizualizovať ako bude vyzerať podlaha tak, že vám ukáže vybraný produkt vo virtuálnej miestnosti, pre ktorú nastavíte tieto kritériá: veľkosť, farba steny, atď.

4. Môžem použiť stránku na porovnanie dvoch produktov?

Nástrojom "Moje porovnanie" môžete porovnať akýkoľvek počet jednotlivých výrobkov podľa rozsahu charakteristík (farba, dizajn, absorpcia zvuku, trvanlivosť, dĺžka, šírka, atď.). Jednoducho navoľte "pridať do môjho porovnania" a váš produkt sa automaticky uchová. Navoľte "Moje porovnanie" a môžete si pozrieť tabuľku so všetkými jednotlivými výrobkami, ktoré ste si vybrali.

Ak navolíte "Exportovať môj výber" môžete tiež exportovať túto porovnávaciu tabuľku v formáte tabuľky v Exceli.

 

5. Ako nájdem najbližšiu predajňu?

Maloobchodného predajcu Tarkett môžete nájsť kliknutím na "Lokalizátor maloobchodnej predajne" v menu "Služby a podpora" na hlavnej stránke. Vyberte si svoju krajinu na mape, zadajte mesto a poštové smerovacie číslo a ukáže sa vám zoznam najbližších predajní.
 

6. Môžem vidieť, ako bude vyzerať moja podlaha v miestnosti?

Na stránke nájdete veľkú paletu nástrojov, pomocou ktorých môžete získať informácie o rôznych podlahách.

Použite nástroj "Dizajnér miestnosti" aby ste videli, ako bude podlaha vyzerať v miestnosti, pre ktorú zadáte detaily, ako je veľkosť, farba stien, atď.

Naša "Galéria obrázkov" na stránke každého výrobku vám pomôže, aby ste mali celkový prehľad, ako by mohla podlaha vyzerať v reáli.
 

 

7. Ako získam viac informácií o nových výrobkoch a inováciách spoločnosti Tarkett?

 

Môžete získať veľa informácií o našich výrobkoch a službách tak, že si navolíte "Priestor pre tlač" na hlavnej stránke, alebo v menu "Služby a podpora". Môžete sa tiež prihlásiť k "odberu RSS" a dostávať najnovšie novinky o témach, ktoré ste si vybrali priamo e-mailom.

8. Ako sa môžem podeliť o informácie s priateľom?

Môžete použiť záložku "Zdieľať s priateľom" v hornej časti každej stránky a poslať mu tak link stránky. Jednoducho pridajte jeho e-mailovú adresu do formulára a pošlite.

9. Môžem si stiahnuť obrázky zo stránky?

Z časti "Priestor pre tlač" na hlavnej stránke a navolením záložky "Knižnica médií" si môžete stiahnuť širokú paletu obrázkov s nízkym aj vysokým rozlíšením.

 

10. Čo mám urobiť, ak neviem nájsť odpoveď na svoju otázku?

Ak chcete viac informácií o našich službách, navoľte "Kontaktujte nás" na hlavnej stránke a vyplňte kontaktný formulár. Predmet vašej otázky musí byť zreteľný, aby bolo možné poslať vašu otázku relevantnému odborníkov v Tarkett-e.